مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Loft Deri Sümen Takımı Siyah 5 Parça Dikey Coroco Detaylı

2,849.90 TL
جرد كود TU8273
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Loft croco detaylı siyah deri sümen takımı, 5 parça deri ofis aksesuarından oluşmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Loft siyah ofis deri sümen seti, 5 parça olarak yüksek kalite suni deriden hazırlanmıştır. Sümen takımın her parçası özenle hazırlanmıştır. Loft lüks deri sümen takımlarında teknoloji ve el işçiliği ile üretilmiştir. Sümen takımında sümen kenarlarına croco detaylı mıknatıslı çıta bulunmaktadır. Bu çıta sayesinde sümen üzerine evraklarınızı kıstırabilirsiniz. Loft sümen takımıparçaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.
 • 1. Deri Dikey Croco Detaylı Masa Sümeni 60x40cm
 • 2. Deri Notluk
 • 3. Deri Kartvizitlik
 • 4. Deri Zarf Tutucu
 • 5. Deri Kalemlik
 • Loft Croco Detaylı Siyah Deri Sümen Takımı: 60cm x 40cm ölçülerinde dikey croco detaylı deri masa sümeni, notluk, kartvizitlik, zarf tutucu ve kalemlik olmak üzere toplam 5 parçadan oluşmaktadır. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlevler için uygundur. Croco detaylı çıtalar mıknatıslıdır. Bu ayrıcalık, masa sümeninizin üzerinde çalışacağınız evrak, kağıt, parşömen gibi gereçleri sıkıştırmanıza imkan sağlayarak sabir bir çalışma alanı sunar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; fox lüks sümen takımı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Loft deri sümen takımının tüm parçalarını nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri sümen takımımodelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Croco Detaylı 5 Parça Loft Siyah Deri sümen takımısahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Loft croco detaylı siyah deri sümen takımıile masa üstü ihtiyaçlarınızı karşılayın: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri sümen takımıile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunan, bir dizi masa üstü ofis aksesuarından oluşan yeni nesil sümen takımısunuyoruz. Sümen takımları, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar.
 • Masa üstü günlük işlerinizde iş akışınızı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Masanızın çizilmesini ve yıpranmasını önler. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlemleri gerçekleştirmek için pürüzsüz ve düz bir zemin sunar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir. Sümen takımları, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; minimalist siyah deri sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

تعليقات
تعليق
العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.