مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Deri Not Tutucu Krom Detaylı

179.90 TL
جرد كود TU8338
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Siyah deri krom not tutucu, minimalist tasarım anlayışı ile suni deriden üretilmektedir.

  Deri not tutucu, küçük notlarınızın masaüstünde kaybolmasını önlemek için ataş şeklinde tasarlanmış dikey metal aparat ile notlarınızı dik konumda tutmanızı sağlar.

  Masaüstü not tutucu sayesinde çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırabilir, kaybolmaya müsait küçük not veya hatırlatıcılarınızı sürekli göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Deri masaüstü not tutucular nemli bir bez yardımıyla silinerek kolayca temizlenebilir.

 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri not tutucu, küçük notlarınızın masaüstünde kaybolmasını önlemek için ataş şeklinde tasarlanmış dikey metal aparat ile notlarınızı dik konumda tutmanızı sağlar. Masaüstü not tutucu sayesinde çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırabilir, kaybolmaya musait küçük not veya hatırlatıcılarınızı sürekli göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; gold not tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Not Tutucu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Krom Detaylı Deri Not Tutucu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Krom Detaylı Deri Not Tutucu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Krom Detaylı Deri Not Tutucu ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert bardak altlığı ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.