مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Masaüstü Firma Bayrağı

349.90 TL
جرد كود TU8345
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Masaüstü Firma Bayrağı: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Firma bayrağı, üzerinde logoları veya yazılar ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır.

    Masa bayrağı türleri tekli olarak, ikili veya üçlü olarak kullanılabilir.

    Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve masa üzerine kurulumu sağlayacak ayak kısmı yapılır.

  • Masaüstü Firma Nayrağı, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.Masaüstü firma bayrağı üzerinde logoları veya yazılar ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır. Masa bayrağı türleri tekli olarak, ikili veya üçlü olarak kullanılabilir. Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve masa üzerine kurulumu sağlayacak ayak kısmı yapılır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; bayrak seti ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Firma Bayrağı nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Masaüstü Firma Nayrağı uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Masaüstü Firma Nayrağı sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Masaüstü Firma Nayrağı ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Masaüstü Firma Nayrağı ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; kırmızı krom masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.