مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Felix Deri Notluk Siyah 10x10cm

349.90 TL
جرد كود TU8399
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Felix Siyah Deri notluk : Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Felix siyah notluk , minimalist tasarım anlayışı kaliteli suni siyah deriden üretilmektedir. Deri notluk 100x100mm not kağıdı için uygundur.

    Deri masaüstü notluk , bloknot yapraklarınızı, not almanız gereken durumlarda elinizin altında bir miktar not kağıdını hemen kalemliğinizin yakınlarında bulabilmenizi sağlar.

    Siyah deri notluk mükemmel bir ofis hediyesi, yeni iş hediyesi ve özel günler için çok özel bir hediye olarak tercih edilmektedir. Deri notluk modellerini, diğer masaüstü aksesuarları ile kombin oluşturarak profesyonel bir çalışma alanı oluşturabilir, çalışma veriminizi arttırabilirsiniz. Masa sümeni, kalemlik ve evrak rafları gibi parçalarla son derece verimli ve profesyonellikte üst düzeye çıkarabileceğiniz deri masaüstü notluk siparişinize deri masaüstü isimlik ekleyerek kişiye özel bir görünüm sağlayabilir, aynı zamanda kişiye özel hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  • Felix Siyah Deri notluk , masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri notluk 100x100mm not kağıdı için uygundur. Deri masaüstü notluk , bloknot yapraklarınızı, not almanız gereken durumlarda elinizin altında bir miktar not kağıdını hemen kalemliğinizin yakınlarında bulabilmenizi sağlar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; masaüstü kalemlik seti ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Deri notluk nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Felix Siyah Deri notluk uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Felix Siyah Deri notluk sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Felix Siyah Deri notluk : Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Felix Siyah Deri notluk ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; fox lüks sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.