مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Masaüstü Türk Bayrağı

349.90 TL
جرد كود TU8346
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Masaüstü Türk Bayrağı: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Türk bayrağı üzerinde ay yıldız ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır.

    Masa bayrağı türleri tekli olarak, ikili veya üçlü olarak kullanılabilir.

    Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve masa üzerine kurulumu sağlayacak ayak kısmı yapılır.

  • Masaüstü Türk Bayrağı, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak da satın alınabilir. Masaüstü Türk bayrağı üzerinde ay yıldız ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır. Masa bayrağı türleri tekli olarak, ikili veya üçlü olarak kullanılabilir. Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve masa üzerine kurulumu sağlayacak ayak kısmı yapılır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; firma bayrağı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Türk Bayrağı nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Masaüstü Türk Bayrağı uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Masaüstü Türk Bayrağı sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; kırmızı gold masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.