Order Line: 0850 888 86 05

Yönetici Masa Sümeni Yatay Kabartmalı 60x40cm

1,249.90 TL
Stock code TU8222
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Siyah Deri Yönetici Masa Sümeni, Yatay Kabartmalı olarak üretilmektedir..

Teknik Özellikler

  • Yönetici sümeni, kaliteli suni deriden ince şık oval kenarlı yatay kabartmalı olarak 60x40cm ölçülerinde üretilmiştir.
  • Yönetici sümeni üzerindeki kabartmalı kenarlıkları mıknatıslı yapısı ile evraklarınızı sabitlemek için kullanılır.
  • Yönetici sümeni üzerinde yazı yazmak, imza atmak ve evrak doldurma faliyetleri rahatlıkla yapılabilir.
  • İsteğe göre üzerine baskı yapılabilir. Yönetici sümeni modellerini nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
 • Yatay Kabartmalı Siyah Deri Yönetici Masa Sümeni: Deri masa sümeni kapaklı olarak kaliteli suni deriden 60x40cm ölçülerinde ahşap detaylı olarak üretilmiştir. masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlevler için uygundur.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; yönetici masa sümeni ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Yatay Kabartmalı Siyah Deri Yönetici Masa Sümenini nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri sümen takımı modelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm sümen Takımları, Masaüstü İsimlik, Ofis Aksesuarları" href="https://turgutoffice.com/">Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Yatay Kabartmalı Siyah Deri Yönetici masa sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Yatay Kabartmalı Siyah Deri Yönetici masa sümeni ile masanızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu masa sümeni ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunan, bir dizi masa sümeni modelleri üretiyoruz.
 • Deri masa sümeni, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Deri masa sümenleri günlük işlerinizde iş akışınızı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Masanızın çizilmesini ve yıpranmasını önler. masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlemleri gerçekleştirmek için pürüzsüz ve düz bir zemin sunar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir. sümen takımları, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; siyah krom lüks masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart