Order Line: 0850 888 86 05

Deri Mousepad Düz Siyah Gold Detaylı

249.90 TL
Stock code TU8214
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Deri mousepad düz siyah, kaliteli suni deriden ince şık oval kenarlı olarak 23x27cm ölçülerinde gold detaylı üretilmiştir.
  • Mouse pad üzerinde kalem koymak için bir alan bulunmaktadır..
  • Deri mouse pad üç farklı yönde kullanım imkanı sağlar.
  • İsteğe göre üzerine baskı yapılabilir. Deri mouse padleri nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
  • Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Mouse pad üzerinde kalem koymak için bir alan bulunmaktadır. Deri mouse pad üç farklı yönde kullanım imkanı sağlar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; mousepad siyah ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Mouse Pad nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Gold Detaylı Siyah Deri Mouse Pad ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; siyah masa isimliği ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart