Order Line: 0850 888 86 05

Deri Masa Sümeni Kahve Kenar Korumalı 60x40cm

444.90 TL
Stock code TU8188
Estimated Shipping Time 1-3 Day
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Kahve deri masa sümeni kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Teknik Özellikler

 • Kahve kenar korumalı sümen, kaliteli suni deriden ince şık ve oval kenarlı olarak 60x40cm ölçülerindedir, masa pedi veya dizüstü bilgisayar altlığı olarak kullanabilirsiniz.
 • Masa kenarlarını korumak için özel olarak tasarlanmıştır ve ofis masanızın daha düzenli olamasını sağlar.
 • Sümen üzerinde yazı yazmak, imza atmak, evrak doldurmak ve mouse kullanmak gibi işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Masa sümeni modelleri farklı renk ve ölçülerde üretilmektedir.
 • İsteğe göre üzerine baskı yapılabilir. Masa pedinizi nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
 • Masa pedleri ile sümen takımı oluşturmak isterseniz, web sitemizdeki diğer kategorilerde bulunan, mousepad, notluk, telefon tutucu, evrak rafı, masa isimliği gibi parçaları birlikte sipariş vererek zevkinize uygun, dilerseniz kişiye özel bir sümen takımı modeli oluşturabilirsiniz. 
 • Kahve deri masa sümeni : deri masa sümeni kapaklı olarak kaliteli suni deriden 60x40cm ölçülerinde ahşap detaylı olarak üretilmiştir. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlevler için uygundur.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; düz siyah kenar korumalı sümen ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Kahve deri masa sümeni ni nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri sümen modelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kahve deri masa sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Kahve deri masa sümeni ile masanızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu masa sümeni ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunan, bir dizi masa sümeni modelleri üretiyoruz. deri masa sümeni , ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Deri masa sümenleri günlük işlerinizde iş akışınızı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Masanızın çizilmesini ve yıpranmasını önler. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlemleri gerçekleştirmek için pürüzsüz ve düz bir zemin sunar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir. Sümen takımları, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; taba deri kapaklı sümen ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart