مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Spotify Plak

349.90 TL
جرد كود TU8347
علامة تجارية Turgut Office
حالة المخزون بيعت كلها
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Spotify Plak: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüğüyle tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Spotify plak, ile fotoğraf karelerinizi sizin için anlam yüklü şarkılarla özelleştirin. Şık ve dekoratif masaüstü dekoru olması ile çok özel bir hediye seçeneğidir. Spotify plak, ahşap, krom, gold detaylı olarak hazırlanmaktadır. Üzerine ekleyebileceğiniz QR kod ile özel anılarınıza ait şarkıyı linkleyebilirsiniz.

  Sizin için derin anlam yüklü şarkılar ile özel anlarınıza ait bir fotoğraf karesi armağan ederek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.. Şarkınızı seçip dilediğiniz görseli ekleyin. Spotify uygulaması üzerinden QR kodu okutarak seçtiğiniz görsel eşliğinde şarkınızı dinleyebilirsiniz.

  Ürün Ölçüleri: 15x20cm pleksiglass malzemeden üretilmiştir. Camdan daha dayanıklı ve kırılması daha zor bir malzemedir. Fotoğraf Kalitesi: Baskı kalitesi yüklediğiniz fotoğrafların kalitesi ile doğru orantılıdır. Yüklediğiniz fotoğraflar gerekli görüldüğü takdirde fotoğrafın kalitesini ve anlamını yitirmeden tecrübeli grafikerlerimiz tarafından kare formatına dönüştürülmektedir.

  Not: Tek bir şarkı veya link paylaşılabilir. Ürün barkodu sadece Spotify uygulamasında çalışmaktadır.

 • Spotify Plak, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Spotify plak ile fotoğraf karelerinizi sizin için anlam yüklü çarkılarla özelleştirin. Şık ve dekoratif masaüstü dekoru çok özel bir özel hediye seçeneğidir. Spotify plak, ahşap, krom, gold detaylı olarak hazırlanmaktadır. Üzerine ekleyebileceğiniz QR kod ile özen anlarınıza ait şarkıyı linkleyebilirsiniz. Sizin için derin anlam yüklü şarkı ile özel anlarınıza ait bir fotoğraf karesi armağan ederek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.. Şarkınızı seçip dilediğiniz görseli ekleyin. Spotify uygulaması üzerinden QR kodu okutarak seçtiğiniz görsel eşliğinde şarkınızı dinleyebilirsiniz. Ürün Ölçüleri: 15x20cm pleksiglass malzemeden üretilmiştir. Camdan daha dayanıklı ve kırılması daha zor bir malzemedir. Fotoğraf Kalitesi: Baskı kalitesi yüklediğiniz fotoğrafların kalitesi ile doğru orantılıdır. Yüklediğiniz fotoğraflar gerekli görüldüğü takdirde fotoğrafın kalitesini ve anlamını yitirmeden tecrübeli grafikerlerimiz tarafından kare formatına dönüştürülmektedir. Not: Tek bir şarkı veya link paylaşılabilir. Ürün barkodu sadece Spotify uygulamasında çalışmaktadır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; türk bayrağı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Spotify Plak nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Spotify Plak uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Spotify Plak sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Spotify Plak ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Spotify Plak ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; kenarlı sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.