مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Deri Magazinlik Siyah

1,149.90 TL
جرد كود TU8336
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Siyah Deri Magazinlik: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Siyah deri magazinlik, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

    Deri magazinlik, dergiler, gazeteler ve kataloglar için masaüstünde dikey konumda, profesyonel ve düzenli bir duruş sergileyerek karmaşıklığı ortadan kaldırmaktadır.

    Magazinlik, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinerek temizlenebilir.

  • Siyah Deri Magazinlik, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri magazinlik, dergiler, gazeteler ve kataloglar için masaüstünde dikey konumda, profesyonel ve düzenli bir duruş sergileyerek karmaşıklığı ortadan kaldırmaktadır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; kitap tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Magazinlik nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Magazinlik uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Magazinlik sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Siyah Deri Magazinlik ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Magazinlik ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert gold masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.