مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Deri Hesap Sümeni Siyah - Adisyon - Hesap Kabı

499.90 TL
جرد كود TU8333
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Siyah Deri Hesap Sümeni: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Siyah deri hesap sümeni, minimalist tasarım anlayışı ile içi kadife kaplı olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • İşletmenizde adisyon sunarken, kullanabileceğiniz profesyonel deri hesap sümeni, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir.

  • Deri adisyon sümeni diğer adıyla hesap sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır ve derinliği ile içerisine koyulan adisyon fişi, hesap kartı, kağıt yada madeni para gibi objelerin içerisinden kayıp düşmesini engeller.

  • Siyah Deri Hesap Sümeni, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekli olarak da satın alınabilir. İşletmenizde adisyon sunarken, kullanabileceğiniz profesyonel deri hesap sümeni, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir. Deri adisyon sümeni diğer adıyla hesap sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır ve derinliği ile içerisine koyulan adisyon fişi, hesap kartı, kağıt yada madeni para gibi objelerin içerisinden kayıp düşmesini engeller.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; fotoğraf çerçevesi ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Hesap Sümeni nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Hesap Sümeni uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Hesap Sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Siyah Deri Hesap Sümeni ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Hesap Sümeni ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert kenar korumalı sümen ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.