مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Polo Deri Oval Aksesuar Kutusu

289.90 TL
جرد كود TU8343
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Polo Deri Oval aksesuar kutusu : Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Polo oval aksesuar kutusu , minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri masaüstü aksesuar kutusu içerisinde ataş, silgi, kulaklık, anahtar gibi küçük araç-gereçleri muhafaza edebilirsiniz.

  • Masaüstü aksesuar kutusu , çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler.

  • Küçük parçalarınızı bulabileceğiniz yer artık aksesuar kutusudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

  • Polo Deri Oval aksesuar kutusu , masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak da satın alınabilir. Deri masaüstü aksesuar kutusu içerisinde ataş, silgi, kulaklık, anahtar gibi küçük araç-gereçleri muhafaza edebilirsiniz. Masaüstü aksesuar kutusu , çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler. Küçük parçalarınızı bulabileceğiniz yer artık aksesuar kutusudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; zarf tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Aksesuar Kutusu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Polo Deri Oval aksesuar kutusu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Polo Deri Oval aksesuar kutusu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Polo Deri Oval aksesuar kutusu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Polo Deri Oval aksesuar kutusu ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; kitap tutucu ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.