مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Loft Deri Zarf Tutucu

399.90 TL
جرد كود TU8342
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Loft Deri Zarf Tutucu: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Loft deri zarf tutucu, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  Deri zarf tutucu içerisinde gelen zarfları muhafaza edebilirsiniz.

  Masaüstü deri zarf tutucu , çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler.

  Gelen zarflarınızı bulabileceğiniz yer artık deri zarf tutucudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

 • Loft Deri Zarf Tutucu, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri zarf tutucu içerisinde gelen zarfları muhafaza edebilirsiniz. Masaüstü deri zarf tutucu , çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler. Gelen zarflarınızı bulabileceğiniz yer artık deri zarf tutucudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; ses yönlendirmeli telefon tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Zarf Tutucu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Loft Deri Zarf Tutucu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Loft Deri Zarf Tutucu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Loft Deri Zarf Tutucu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Loft Deri Zarf Tutucu ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; krom kalemli siyah masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.