Order Line: 0850 888 86 05

Sarı Altıgen Deri Bardak Altlığı 3 Adet

179.90 TL
Stock code TU8568
- +
Product Description

Deri Bardak Altlığı, masa düzeninizi tamamlayacak modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli deri malzeme kullanılarak, yüksek teknoloji ile üretilmiş olup, profesyonel el işçiliği ile kusursuz bir üründür.


Malzeme: PU Deri
Renk: Sarı
Boyut: 10x10cm
Şekil: Altıgen
Paket İçeriği: 3 Adet

 

Deri bardak altlığı masamızın çizilmesini ve damlacık lekeleri kalmaması için masa yüzeyini koruyucu bir üründür. İçeceklerinizi çalışma alanınızda nereye koyacağınızı belirleyerek çalışma düzeninize olumlu katkı sağlar ve verimliliğinizi arttırmaya yardımcı olur. Sıcak ve soğuk içeceklerinizi deri bardak altlığının üzerinde tutarak, masanızı lekelenmelere ve deformasyonlara karşı koruyabilirsiniz.

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart