Order Line: 0850 888 86 05

Cavalli Tek Kalemli Deri Masa İsimliği Düz Siyah Gold Detaylı

599.90 TL
Stock code TUDG0005-Düz Siyah
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors

Please fill in the name, surname and title information to be written on the nameplate completely...

You can choose the font for your table name from this area. You can click here to review in detail and see the fonts .

 

Masaüstü isimliğinizin tasarımını bu alanda seçebilirsiniz.  Detaylı incelemek ve seçenekleri görmek için BURAYA tıklıyabilirsiniz.

- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Gold Detaylı Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masaüstü İsimlik, siyah, beyaz veya şeffaf pleksi ve 10 farklı font seçeneği ile üretilebilir ve özelleştirilebilir niteliktedir.

Teknik Özellikler

  • Düz siyah gold kalemli masaüstü isimlik, minimalist tasarım anlayışı ile hazırlanmış olup modern ve sadeliği seven müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

    masa isimliği suni deriden gold detaylı olarak üretilmiş olup 28x11cm ölçülerindedir isimlik tabelası 20x7cm dir. masa isimliği kalem, isimlik tabelası ve kartvizitlik bölümlerinden oluşmaktadır. Tek kalemli deri masa üstü isimlik tabelasında siyah, beyaz ve şeffaf seçenekler bulunmaktadır. Deri masa isimliğine yazılacak yazı fontunu görseller içinden inceleyerek tabela tercihiniz ile beraber bize yazmayı unutmayın. Yazılmadığı takdirde görsel üzerindeki tasarım işleme alınacaktır.

  • Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliği: Kişiye özel Gold detaylarla süslenmiş Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliği, 28x11cm ölçülerindedir. masa isimliğinde 20x7cm isimlik plakası kullanılmıştır.Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliğinin tabelasında siyah, beyaz ve şeffaf pleksi renk seçenekleri bulunmaktadır. İsimliğe yazılacak yazı fontunu ve şablonu görseller içinden inceleyerek tabela tercihiniz ile beraber ad soyad ve varsa ünvan bilgilerinizle bize yazmayı unutmayın. Yazılmadığı takdirde görsel üzerindeki tasarım işleme alınacaktır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; siyah gold kalemli masaüstü isimlik ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Deri masaüstü isimliği nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliği uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Gold Detaylı Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliği sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Tek Kalemli Düz Siyah Deri Masa İsimliği ile ziyaretçilerinize isminizi ve unvanınızı gösterin: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri masa üstü isimliği ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere isminiz ve unvanınızı gösteren sade ve şık bir isimlik sunuyoruz. masa üstü isimlik modelleri, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; bordo krom masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart