مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Paris Deri Sümen Takımı Siyah 8 Parça

2,499.90 TL
جرد كود TU8280
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 Gün
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Paris siyah deri sümen takımı, kenar korumalı ve ahşap detaylarla süslenmiş 7 parça deri ofis aksesuarından oluşmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Paris paris sümen takımı, 8 parça olarak yüksek kaliteli derilerden ahşap detaylı olarak üretilmektedir. Deri masa setindeki her parçayı bilgisayar ortamında hazırladıktan sonra profesyonel ustalarımız tarafından el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Sümen takımının her bir köşesinde oval kesimler tercih edilerek takım bütünlüğü sağlanmıştır. Paris sümen takımıevden çalışanları düşünülerek üretilmiştir. sümen takımıparçaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.
 • 1. Deri Kenarlı Masa Sümeni (Bilgisayar Altlığı) 60x40cm
 • 2. Deri Ahşap Detaylı Yatay Kalemlik
 • 3. Deri Ahşap Detaylı Kalemlik
 • 4. Deri Ahşap Detaylı Notluk ve Kartvizitlik
 • 5. Deri Ahşap Detaylı Telefon Tutucu
 • 6. Deri Ahşap Detaylı Mousepad 23x27cm
 • 7. Deri Kitap Tutucu
 • 8. Deri Bardak Altlığı
 • Paris Siyah Deri Sümen Takımı: 60cm x 40cm ölçülerinde masa sümeni, yatay kalemlik, ahşap detaylı deri kalemlik, notluk ve kartvizitlik, telefon tutucu, 23cm x 27cm ölçülerinde mouse pad, kitap tutucu ve bardak altlığı olmak üzere toplam 8 parçadan oluşmaktadır. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlevler için uygundur.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; lüks deri sümen takımı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Paris deri sümen takımının tüm parçalarını nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri sümen takımımodelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Ahşap Detaylı 8 Parça Paris Siyah Deri sümen takımısahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Paris siyah deri sümen takımıile masa üstü ihtiyaçlarınızı karşılayın: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri sümen takımıile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunarken, isminiz ve unvanınızı gösteren sade ve şık bir isimlik ile birlikte bir dizi masa üstü ofis aksesuarından oluşan yeni nesil sümen takımısunuyoruz.
 • Sümen takımları, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Masa üstü günlük işlerinizde iş akışınızı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Masanızın çizilmesini ve yıpranmasını önler. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlemleri gerçekleştirmek için pürüzsüz ve düz bir zemin sunar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir. Sümen takımları, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; minimal masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

تعليقات
تعليق
العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.