مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Felix Masaüstü Deri Organizer Seti 5 Parça Siyah

1,699.90 TL
جرد كود TU8324
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Felix lüks masaüstü organizer seti, seti minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir. Masaüstü organizer seti parçaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.

  • 1. Deri kartvizitlik
  • 2. Deri aksesuar kutusu
  • 3. Deri yatay kalemlik
  • 4. Deri notluk
  • 5. Deri evrak rafı

   

 • Felix deri masaüstü organizer seti, masaüstünüzün dağınıklığından kurtulmanıza yardımcı olur. Deri yatay kalemlik, kalemlerinizin nerede duracağını belirler. Karmaşıklığı ortadan kaldırıcı diğer parça deri kartvizitlik içerisinde ataş gibi küçük parçaları da muhafaza etmenize elverişlidir. Masaüstü organizer setin diğer parçası, aksesuar kutusu ofisinizde kullandığınız küçük aksesuarları, araç-gereçleri içerisinde tutmaya yarar. Çalışma saatleri içerisinde pratikliğinizi ve veriminizi arttırır. Derinin tek parça kenarları ovalleştirilmiş ahşap iskelet üzerine kaplanması ve dikişsiz el işçiliğinin modern teknoloji ile birleştirilmesiyle üretilen masa seti, masanızda ihtiyacınız olan düzeni sağlayarak çalışma enerjinizi arttırmaya ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza olanak sağlar. Felix masaüstü organizer seti mükemmel bir ofis hediyesi, yeni iş hediyesi ve özel günler için çok özel bir hediye olarak tercih edilmektedir.

   

 • Masaüstü organizer setlerini, diğer masaüstü aksesuarları ile kombin oluşturarak deri masaüstü setinizin varlığını güçlendirebilirsiniz. Masa sümeni ve evrak rafları ile son derece verimli ve profesyonellikte üst düzeye çıkarabileceğiniz masaüstü organizer setinize deri masaüstü isimlik ekleyerek kişiye özel bir görünüm sağlayabilir, aynı zamanda kişiye özel hediye olarak tercih edebilirsiniz.

 • 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti, Deri kartvizitlik, Deri aksesuar kutusu, Deri yatay kalemlik, Deri notluk, Deri evrak rafı Felix deri masaüstü organizer seti, masaüstünüzün dağınıklığından kurtulmanıza yardımcı olur. Deri yatay kalemlik, kalemlerinizin nerede duracağını belirler. Karmaşıklığı ortadan kaldırıcı diğer parça deri kartvizitlik içerisinde ataş gibi küçük parçaları da muhafaza etmenize elverişlidir. Masaüstü organizer setin diğer parçası, aksesuar kutusu ofisinizde kullandığınız küçük aksesuarları, araç-gereçleri içerisinde tutmaya yarar. masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; masaüstü lüks organizer seti ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Organizer Seti nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu 5 Parça Felix Siyah Deri Masaüstü Organizer Seti ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lüks deri sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.