Order Line: 0850 888 86 05

Fox Deri Sümen Takımı Siyah 7 Parça

4,129.90 TL
Stock code TU8271
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Fox siyah deri sümen takımı, ahşap detaylarla süslenmiş 7 parça deri ofis aksesuarından oluşmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Fox deri ofis deri sümen takımı, 8 parça olarak yüksek kalite suni deriden hazırlanmıştır. Sümen takımın her parçası özenle hazırlanmıştır. Fox lüks deri sümen takımlarında teknoloji ve el işçiliği ile üretilmiştir. Sümen takımının oval köşeleri ile masanızın vazgeçilmez ofis aksesuarı olacaktır. Fox sümen takımıparçaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.
 • 1. Deri Kapaklı Masa Sümeni 60x40cm
 • 2. Deri Notluk
 • 3. Deri Kartvizitlik
 • 4. Deri Zarf Tutucu
 • 5. Deri Kalemlik
 • 6. Deri Evrak Rafı 1
 • 7. Deri Evrak Rafı 2
 • Fox Siyah Deri Sümen Takımı: 60cm x 40cm ölçülerinde masa sümeni, notluk, kartvizitlik, deri zarf tutucu, kalemlik ve 2 adet evrak rafı olmak üzere toplam 7 parçadan oluşmaktadır. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlevler için uygundur.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; çıtalı lüks sümen takımı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Fox deri sümen takımının tüm parçalarını nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri sümen takımımodelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Ahşap Detaylı 7 Parça Fox Siyah Deri sümen takımısahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Fox siyah deri sümen takımıile masa üstü ihtiyaçlarınızı karşılarken, ziyaretçilerinize isminizi ve unvanınızı gösterin: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri sümen takımıile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunan, dizi masa üstü ofis aksesuarından oluşan yeni nesil sümen takımısunuyoruz.
 • Sümen takımları, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Masa üstü günlük işlerinizde iş akışınızı kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Masanızın çizilmesini ve yıpranmasını önler. Masa sümeni üzerinde yazı yazmak, çizim yapmak gibi işlemleri gerçekleştirmek için pürüzsüz ve düz bir zemin sunar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir. Sümen takımları, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; minimalist sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart