Order Line: 0850 888 86 05

Ahşap Masa İsimliği Krom Detaylı Lazer Kazıma

449.90 TL
Stock code TU8174
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors

Please fill in the name, surname and title information to be written on the nameplate completely...

You can choose the font for your table name from this area. You can click Here to review in detail and see the fonts .

- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Modern ve minimalist tasarım, kaliteli MDF malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan ahşap masa isimliği, 10 farklı font seçeneği ile üretilebilir ve özelleştirilebilir niteliktedir.

Teknik Özellikler

  • Ahşap masa isimliği; 25cm x 8cm ölçülerinde, krom detaylı olarak üretilmektedir. masa üstü isimlikte 45mm tabela vidası kullanılmıştır. İsimlik bilgileri, şeffaf pleksi üzerine yüksek çözünürlüklü lazer kazıma uygulanarak hazırlanmaktadır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; beyaz plakalı masa isimliği ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Ahşap masa isimliğini nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli MDF malzemeden üretilen ahşap masa isimliği uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Krom Detaylı Ahşap Masa İsimliği sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Ziyaretçilerinize isminizi ve unvanınızı gösterin: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu ahşap masa isimliği ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere isminiz ve unvanınızı gösteren sade ve şık bir isimlik sunuyoruz. masa üstü isimlikler, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; yönetici masa sümeni ürünümüzü incelediniz mi ?

Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart