Order Line: 0850 888 86 05

Capella İki Kalemli Deri Masa İsimliği Siyah Ahşap Detaylı

699.90 TL
Stock code TUDA0006-Siyah
Estimated Shipping Time 1-3 Day
Colors

Please fill in the name, surname and title information to be written on the nameplate completely...

You can choose the font for your table name from this area. You can click Here to review in detail and see the fonts .

You can choose the background color of your desktop nameplate in this area. You can click Here to review in detail and see the options. Note: The material of the nameplate is 3mm black, white and transparent plexi...

- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile kişiye özel hazırlanan Ahşap Detaylı İki Kalemli Siyah Deri Masaüstü İsimlik, siyah, beyaz veya şeffaf pleksi ve 10 farklı font seçeneği ile üretilebilir ve özelleştirilebilir niteliktedir.

Teknik Özellikler

  • Deri masa isimliği minimalist tasarım anlayışı ile hazırlanmış olup modern ve sadeliği seven müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

    masa isimliği suni deriden ahşap detaylı olarak üretilmiş olup 28x11cm ölçülerindedir isimlik tabelası 20x7cm dir. masa isimliği kalem, isimlik tabelası ve kartvizitlik bölümlerinden oluşmaktadır. masa üstü isimlik tabelasında siyah, beyaz ve şeffaf seçenekler bulunmaktadır. Deri masa isimliğine yazılacak yazı fontunu görseller içinden inceleyerek tabela tercihiniz ile beraber bize yazmayı unutmayın. Yazılmadığı takdirde görsel üzerindeki tasarım işleme alınacaktır.

  • İki Kalemli Siyah Deri Masa İsimliği : Kişiye özel ahşap detaylarla süslenmiştir. 28x11cm ölçülerindedir. İsimlik tabelası 20x7cm'dir. masa isimliği iki adet kalem, isimlik tabelası ve kartvizitlik bölümlerinden oluşmaktadır.İki Kalemli Siyah Deri Masa İsimliği nin tabelasında siyah, beyaz ve şeffaf pleksi renk seçenekleri bulunmaktadır. İsimliğe yazılacak yazı fontunu ve şablonu görseller içinden inceleyerek tabela tercihiniz ile beraber ad soyad ve varsa ünvan bilgilerinizle bize yazmayı unutmayın. Yazılmadığı takdirde görsel üzerindeki tasarım işleme alınacaktır.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Deri masaüstü isimliği nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen deri masa isimliği uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Kişiye Özel Ahşap Detaylı Düz Siyah İki Kalemli Deri Masa İsimliği sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • İki Kalemli Siyah Deri Masa İsimliği ile ziyaretçilerinize isminizi ve unvanınızı gösterin: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri masa üstü isimliği ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere isminiz ve unvanınızı gösteren sade ve şık bir isimlik sunuyoruz. masa üstü isimlik modelleri, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Diğer ofis mobilyaları ile uyum sağladığında son derece prestijli bir görünüm elde edilebilir.
Comments
Comment
Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.

Facebook Pixel AddtoCart