مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Deri Dikey Telefon Tutucu

249.90 TL
جرد كود TU8339
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 يوم
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

  • Deri Dikey Telefon Tutucu: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü olup, tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Deri dikey telefon tutucu, minimalist tasarım anlayışı ile ahşap detaylı olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri telefon tutucu, ofis masanızda telefonunuzun dikey açıya yakın pozisyonda durmasını sağlayarak dikkatinizi fazla dağıtmadan gelen iletilere göz atmanıza sağlar. İş akışınızın bölünmesini telefonunuzun ekranında gördüğünüz iletilerin önemine göre bölmeyi tercih etmek için filtreleyerek, dikkatinizin dağılmasını minimuma indirebilirsiniz.

  • Dikey telefon tutucu görüntülü konuşmalar için de harika ve profesyonel görünümlü bir üründür. Bir yandan günlük işlerinizi yaparken, öte yandan sevdiklerinizle rahat bir şekilde görüntülü ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Dikey deri telefon standı ofisinizde diğer masaüstü aksesuarlarıyla kombin oluşturularak çalışma enerjinizi en üst düzeye çıkarmanıza son derece olumlu katkılar sağlamaktadır.

  • Deri bardak altlığı ürünleri diğer deri masaüstü aksesuarları gibi nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

  • Deri Dikey Telefon Tutucu, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; krom not tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Telefon tutucu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Deri Dikey telefon tutucu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Deri Dikey telefon tutucu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Deri Dikey telefon tutucu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Deri Dikey telefon tutucu ile telefonunuzun masanızın üstünde dikeye yakın bir pozisyonda durmasını sağlayarak, dikkatinizin fazla dağılmadan gelen ileti ve aramalarınıza göz atın.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; küçük siyah kalemlik ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.