Order Line: 0850 888 86 05

Deri Telefon Tutucu Ahşap Detaylı

149.90 TL
Stock code TU8340
Posted Free Cargo
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Deri ahşap detaylı telefon tutucu, minimalist tasarım anlayışı ile ahşap detaylı olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri telefon tutucu, ofis masanızda telefonunuzun dikey açıya yakın pozisyonda durmasını sağlayarak dikkatinizi fazla dağıtmadan gelen iletilere göz atmanıza sağlar. İş akışınızın bölünmesini telefonunuzun ekranında gördüğünüz iletilerin önemine göre bölmeyi tercih etmek için filtreleyerek, dikkatinizin dağılmasını minimuma indirebilirsiniz.

  • Telefon tutucu görüntülü konuşmalar için de harika ve profesyonel görünümlü bir üründür. Bir yandan günlük işlerinizi yaparken, öte yandan sevdiklerinizle rahat bir şekilde görüntülü ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz.

  • Deri telefon standı ofisinizde diğer masaüstü aksesuarlarıyla kombin oluşturularak çalışma enerjinizi en üst düzeye çıkarmanıza son derece olumlu katkılar sağlamaktadır.

  • Deri telefon tutucu diğer deri masaüstü aksesuarları gibi nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

  • Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; telefon tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Telefon tutucu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Deri telefon tutucu Ahşap Detaylı ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; küçük kalemlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.