Order Line: 0850 888 86 05

Deri Oval Bardak Altlığı Seti Siyah

249.90 TL
Stock code TU8397
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Siyah Deri Oval Bardak Altlığı: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Oval bardak altlığı seti, minimalist tasarım anlayışı ile yuvarlak olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  Masaüstünde çalışma esnasında içeceklerimizin düz ve kaygan olmayan bir zeminde durmasını tercih ederiz.

  Yuvarlak bardak altlığı seti, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

  Deri bardak altlığı seti masamızın çizilmesini ve damlacık lekeleri kalmaması için masa yüzeyini koruyucu bir üründür. İçeceklerinizi çalışma alanınızda nereye koyacağınızı belirleyerek çalışma düzeninize olumlu katkı sağlar ve verimliliğinizi arttırmaya yardımcı olur. Sıcak ve soğuk içeceklerinizi deri bardak altlığının üzerinde tutarak, masanızı lekelenmelere ve deformasyonlara karşı koruyabilirsiniz. 

  Deri bardak altlığı seti ürünleri diğer deri masaüstü aksesuarları gibi nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

 • Siyah Deri Oval Bardak Altlığı, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; lüks oval bardak altlıkları ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Bardak Altlığı nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Oval bardak altlığı uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Oval bardak altlığı sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Siyah Deri Oval bardak altlığı ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Oval bardak altlığı ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere sade ve şık ikramlarda bulunurken, masalarınızı sıcak ve soğuk içeceklerin olumsuz etkilerinden koruyun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; gold saatli beyaz organizer isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.