Order Line: 0850 888 86 05

Felix Deri Kartvizitlik Siyah

149.90 TL
Stock code TU8349
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Felix Siyah Deri Kartvizitlikk: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Felix minimal kartvizitlik minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri kartvizitlik içerisinde sizin veya müşterilerinizin bilgilerini muhafaza edebilir ve ataş gibi küçük parçaları da içinde barındırmak için el verişlidir. Derinin tek parça kenarları ovalleştirilmiş ahşap iskelet üzerine kaplanması ve dikişsiz el işçiliğinin modern teknoloji ile birleştirilmesiyle üretilen deri kartvizitlik, masanızda ihtiyacınız olan düzenin sağlanmasına katkıda bulunarak çalışma enerjinizi arttırmaya ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza olanak sağlar.

  • Siyah deri kartvizitlik mükemmel bir ofis hediyesi, yeni iş hediyesi ve özel günler için çok özel bir hediye olarak tercih edilmektedir.

  • Deri kartvizitlik modellerini, diğer masaüstü aksesuarları ile kombin oluşturarak profesyonel bir çalışma alanı oluşturabilir, çalışma veriminizi arttırabilirsiniz. Masa sümeni, kalemlik ve evrak rafları gibi parçalarla son derece verimli ve profesyonellikte üst düzeye çıkarabileceğiniz masaüstü setinize deri masaüstü isimlik ekleyerek kişiye özel bir görünüm sağlayabilir, aynı zamanda kişiye özel hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  • Felix Siyah Deri Kartvizitlikk, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; lüks kartvizitlik ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Kartvizitlik nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Felix Siyah Deri Kartvizitlikk uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Felix Siyah Deri Kartvizitlikk sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Felix Siyah Deri Kartvizitlikk ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Felix Siyah Deri Kartvizitlikk ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; kare kalemlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.