Order Line: 0850 888 86 05

Felix Deri Masaüstü Seti 5 Parça Siyah

1,104.90 TL
Stock code TU8317
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzemenin, Derinin tek parça kenarları ovalleştirilmiş ahşap iskelet üzerine kaplanması ve dikişsiz el işçiliğinin modern teknoloji ile birleştirilmesiyle üretilen Felix siyah deri masaüstü seti, masanızda ihtiyacınız olan düzeni sağlayarak çalışma enerjinizi arttırmaya ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza olanak sağlayan 5 parça ofis aksesuarından oluşmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Felix deri lüks masaüstü ofis seti, minimalist tasarım anlayışı ile ahşap detaylı olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir. Masaüstü seti parçaları aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.

  • 1. Deri kalemlik
  • 2. Deri kartvizitlik
  • 3. Notluk
  • 4. Evrak rafı 1
  • 5. Evrak rafı 2

   

 • Felix deri masaüstü seti, masaüstünüzün dağınıklığından kurtulmanıza yardımcı olur. Deri kalemlik, kalemlerinizin nerede duracağını belirler. Karmaşıklığı ortadan kaldırıcı diğer parça deri kartvizitlik içerisinde ataş gibi küçük parçaları da muhafaza etmenize elverişlidir. Masaüstü setin diğer parçası, bloknot yapraklarınızı ve ikinci bir kartvizitlik bölmesi olan notluk, not almanız gereken durumlarda elinizin altında bir miktar not kağıdını hemen kalemliğinizin yakınlarında bulabilmenizi sağlar. Çalışma saatleri içerisinde pratikliğinizi ve veriminizi arttırır.

   

 • Derinin tek parça kenarları ovalleştirilmiş ahşap iskelet üzerine kaplanması ve dikişsiz el işçiliğinin modern teknoloji ile birleştirilmesiyle üretilen masa seti, masanızda ihtiyacınız olan düzeni sağlayarak çalışma enerjinizi arttırmaya ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza olanak sağlar. Felix masaüstü seti mükemmel bir ofis hediyesi, yeni iş hediyesi ve özel günler için çok özel bir hediye olarak tercih edilmektedir.

 • Masaüstü setlerini, diğer masaüstü aksesuarları ile kombin oluşturarak masaüstü setinizin varlığını güçlendirebilirsiniz. Masa sümeni ve evrak rafları ile son derece verimli ve profesyonellikte üst düzeye çıkarabileceğiniz masaüstü setinize deri masaüstü isimlik ekleyerek kişiye özel bir görünüm sağlayabilir, aynı zamanda kişiye özel hediye olarak tercih edebilirsiniz.

 • Felix Siyah Deri Masaüstü Seti: yüksek teknoloji endüstri yardımı ile kenarları ovalleştirilmiş ahşap iskelet üzerine kaliteli deri kaplanmiş deri kalemlik kartvizitlik, notluk ve 2 adet evrak rafı parçalarından oluşmaktadır. Felix siyah deri masaüstü seti, masanızın dağınıklığından kurtulmanıza yardımcı olur.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; minimal masaüstü ofis seti ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Felix siyah deri masaüstü setinin tüm parçalarını nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen masaüstü seti modelleri uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek 5 parça Ahşap Detaylı Felix Siyah Deri Masaüstü Seti sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Felix siyah deri masaüstü seti ile masanızda düzen sağlayın: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu deri masaüstü seti ile makamınızda sizi ziyaret eden kişilere profesyonel ve şık bir görünüm sunarken, hem masanızın düzenli olma, hem de günlük işlerinizi kolaylaştırma yönünde pozitif katkı sunmaktadır. Masaüstü setler, ofisinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Deri masa üstü setler, iş akışınızı düzenli ve verimli hale getirdiği yönüyle profesyonellerin vazgeçilmezidir.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lüks kartvizitlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.