Order Line: 0850 888 86 05

Deri Not Tutucu Krom Detaylı

149.90 TL
Stock code TU8338
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Siyah deri krom not tutucu, minimalist tasarım anlayışı ile suni deriden üretilmektedir.

  Deri not tutucu, küçük notlarınızın masaüstünde kaybolmasını önlemek için ataş şeklinde tasarlanmış dikey metal aparat ile notlarınızı dik konumda tutmanızı sağlar.

  Masaüstü not tutucu sayesinde çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırabilir, kaybolmaya musait küçük not veya hatırlatıcılarınızı sürekli göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Deri masaüstü not tutucular nemli bir bez yardımıyla silinerek kolayca temizlenebilir.

 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri not tutucu, küçük notlarınızın masaüstünde kaybolmasını önlemek için ataş şeklinde tasarlanmış dikey metal aparat ile notlarınızı dik konumda tutmanızı sağlar. Masaüstü not tutucu sayesinde çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırabilir, kaybolmaya musait küçük not veya hatırlatıcılarınızı sürekli göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; gold not tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Not Tutucu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Krom Detaylı Deri Not Tutucu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Krom Detaylı Deri Not Tutucu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Krom Detaylı Deri Not Tutucu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Krom Detaylı Deri Not Tutucu ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert bardak altlığı ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.