Order Line: 0850 888 86 05

Deri Notluk Siyah Ahşap Detaylı Notluk ve Kartvizitlik

149.90 TL
Stock code TU8330
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Deri masaüstü notluk , ve kartvizitlik minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri notluk üzerinde aynı zamanda kartvizitlik bölmesiyle çift fonksiyonlu olarak kullanılabilir.

  • Siyah deri masaüstü notluk , küp bloknot kağıtlarınız masanızın üzerinde elinizin altında durmakta ve anlık olarak not alabilmeniz için pratiklik sağlamaktadır.

  • Deri masaüstü notluk , kazandırdığı pratiklik ve profesyonelliğin yanı sıra, kartvizitlik bölmesiyle kartvizitinizi ziyaretçilerinize anında sunabilmeniz için muhafaza etmektedir.

  • Masaüstü notluk , nemli bir bez yardımıyla silinerek kolayca silinebilmektedir.

  • Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri notluk üzerinde aynı zamanda kartvizitlik bölmesiyle çift fonksiyonlu olarak kullanılabilir. Siyah deri masaüstü notluk , küp bloknot kağıtlarınız masanızın üzerinde elinizin altında durmakta ve anlık olarak not alabilmeniz için pratiklik sağlamaktadır. Deri masaüstü notluk , kazandırdığı pratiklik ve profesyonelliğin yanı sıra, kartvizitlik bölmesiyle kartvizitinizi ziyaretçilerinize anında sunabilmeniz için muhafaza etmektedir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; notluk ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Notluk ve Kartvizitlik nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Ahşap Detaylı Siyah Deri notluk ve Kartvizitlik ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lazer kazıma ahşap isimlik masaüstü ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.