Order Line: 0850 888 86 05

Deri Magazinlik Siyah

629.90 TL
Stock code TU8336
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Siyah Deri Magazinlik: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Siyah deri magazinlik, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

    Deri magazinlik, dergiler, gazeteler ve kataloglar için masaüstünde dikey konumda, profesyonel ve düzenli bir duruş sergileyerek karmaşıklığı ortadan kaldırmaktadır.

    Magazinlik, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinerek temizlenebilir.

  • Siyah Deri Magazinlik, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri magazinlik, dergiler, gazeteler ve kataloglar için masaüstünde dikey konumda, profesyonel ve düzenli bir duruş sergileyerek karmaşıklığı ortadan kaldırmaktadır.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; kitap tutucu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Magazinlik nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Magazinlik uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Magazinlik sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Siyah Deri Magazinlik ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Magazinlik ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert gold masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.