Order Line: 0850 888 86 05

Deri İmza Sümeni Siyah - İmza Mapası - İmza Dosyası

389.90 TL
Stock code TU8334
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Siyah Deri İmza Sümeni: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Siyah deri imza sümeni, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  Deri imza sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır. Üzerinde yazı yazmak, imza atmak gibi işlevleri gerçekleştirmek için pürüzsüz bir zemin sağlar.

  Deri imza mapasının köşelerinde içerisine yerleştirdiğiniz avrakları sabitlemek için üçgen şeklinde tutucu kulaklar bulunur.

  Deri imza dosyasını nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

 • Siyah Deri İmza Sümeni, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri imza sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır. Üzerinde yazı yazmak, imza atmak gibi işlevleri gerçekleştirmek için pürüzsüz bir zemin sağlar. Deri imza mapasının köşelerinde içerisine yerleştirdiğiniz avrakları sabitlemek için üçgen şeklinde tutucu kulaklar bulunur. Deri imza dosyasını nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; hesap sümeni ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • İmza Sümeni nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri İmza Sümeni uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri İmza Sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Siyah Deri İmza Sümeni ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri İmza Sümeni ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert kapaklı sümen ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.