Order Line: 0850 888 86 05

Deri Hesap Sümeni Siyah - Adisyon - Hesap Kabı

299.90 TL
Stock code TU8333
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Siyah Deri Hesap Sümeni: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Siyah deri hesap sümeni, minimalist tasarım anlayışı ile içi kadife kaplı olarak kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • İşletmenizde adisyon sunarken, kullanabileceğiniz profesyonel deri hesap sümeni, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir.

  • Deri adisyon sümeni diğer adıyla hesap sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır ve derinliği ile içerisine koyulan adisyon fişi, hesap kartı, kağıt yada madeni para gibi objelerin içerisinden kayıp düşmesini engeller.

  • Siyah Deri Hesap Sümeni, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. İşletmenizde adisyon sunarken, kullanabileceğiniz profesyonel deri hesap sümeni, nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir. Deri adisyon sümeni diğer adıyla hesap sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır ve derinliği ile içerisine koyulan adisyon fişi, hesap kartı, kağıt yada madeni para gibi objelerin içerisinden kayıp düşmesini engeller.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; fotoğraf çerçevesi ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Hesap Sümeni nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Hesap Sümeni uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Hesap Sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Siyah Deri Hesap Sümeni ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Hesap Sümeni ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert kenar korumalı sümen ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.