Order Line: 0850 888 86 05

Deri Fotoğraf Çerçevesi Siyah

349.90 TL
Stock code TU8332
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Siyah deri fotoğraf çerçevesi, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri fotoğraf çerçevesini ofis masaüstünde kullanabileceğiniz gibi evinizde dekoratif fotoğraf çerçevesi olarak ta tercih edebilirsiniz.

  • Güzel anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraf karelerinizi, şık ve dekoratif deri fotoğraf çerçevesinde muhafaza ederken,onları aynı zamanda yıpranmalara karşı korumuş olursunuz.

  • Siyah deri dekoratif fotoğraf çerçevesi, nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Deri fotoğraf çerçevesini demizlemek için kimyasal içerikli deterjanlar kullanmaya gerek yoktur.

  • Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; siyah aksesuar kutusu ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Fotoğraf Çerçevesi nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri Fotoğraf Çerçevesi ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert krom masaüstü isimlik ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.