Order Line: 0850 888 86 05

Felix Deri Evrak Rafı Siyah

324.90 TL
Stock code TU8308
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

 • Felix Siyah Deri Evrak Rafı: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Felix siyah deri evrak rafı minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

   

 • Evrak rafı içerisinde günlük gelen-giden evraklarınızı muhafaza ederek masaüstünüzün dağınıklığını minimuma indirebilirsiniz.

   

 • Felix deri evrak rafı, masaüstünüzün dağınıklığından kurtulmanıza yardımcı olur. Derinin lüks görünümlü dokusu ve dikişsiz el işçiliğinin modern teknoloji ile birleştirilmesiyle üretilen evrak rafı, masanızda ihtiyacınız olan düzeni sağlayarak çalışma enerjinizi arttırmaya ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza olanak sağlar.

   

 • Evrak rafı, bir ofis hediyesi, yeni iş hediyesi ve özel günler için çok özel bir hediye olarak tercih edilmektedir.

   

 • Evrak rafları, diğer masaüstü aksesuarları ile kombin oluşturarak masaüstü setinizin varlığını güçlendirebilirsiniz. Masa sümeni, kalemlik, kartvizitlik gibi parçalar ile son derece verimli ve profesyonel bir masaüstü seti oluşturabilir, deri masaüstü isimlik ekleyerek kişiye özel bir görünüm sağlayabilir, aynı zamanda kişiye özel hediye olarak tercih edebilirsiniz.

 • Felix Siyah Deri Evrak Rafı, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; kalem altlığı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • Evrak Rafı nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Felix Siyah Deri evrak rafı uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Felix Siyah Deri evrak rafı sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Felix Siyah Deri evrak rafı ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Felix Siyah Deri evrak rafı ile evraklarınızın masanızdaki konumunu belirleyerek karmaşıklığı ortadan kaldırıp, düzenli bir görünüm elde edin.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lüks organizer seti ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.