Order Line: 0850 888 86 05

Felix Deri Aksesuar Kutusu Siyah

169.90 TL
Stock code TU8328
Estimated Shipping Time 1-3 gün
Colors
- +
Product Description

Ürün Bilgisi

  • Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Felix deri aksesuar kutusu, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  • Deri masaüstü aksesuar kutusu içerisinde ataş, silgi, kulaklık, anahtar gibi küçük araç-gereçleri muhafaza edebilirsiniz.

  • Masaüstü aksesuar kutusu, çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler.

  • Küçük parçalarınızı bulabileceğiniz yer artık aksesuar kutusudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

  • Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri masaüstü aksesuar kutusu içerisinde ataş, silgi, kulaklık, anahtar gibi küçük araç-gereçleri muhafaza edebilirsiniz. Masaüstü aksesuar kutusu, çalışma alanınızdaki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak dikkatinizin dağılmasını önler. Küçük parçalarınızı bulabileceğiniz yer artık aksesuar kutusudur. Dağınıklığı gidererek profesyonel ve prestijli bir görünüm katar.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; masaüstü lüks deri organizer ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

  • Aksesuar Kutusu nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
  • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
  • Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Felix Siyah Deri Aksesuar Kutusu ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; loft kaliteli sümen takımı ürünümüzü incelediniz mi ?

Return and Exchange Information

How Do I Return?

For returns and exchanges, you can contact us at info@turgutoffice.com and request exchange and refund. The product you will return must be undamaged, unused and not damaged as a result of misuse. If products reach us in a used, worn condition, we may have to send them back to you. In this case, no refund will be made. You must return the product/products you want to return with all accessories and original box and invoice. Shipping costs for returns and exchanges belong to our customer.