مركز الاتصال: +90 850 888 86 05

Deri İmza Sümeni Siyah - İmza Mapası - İmza Dosyası

389.90 TL
جرد كود TU8334
علامة تجارية Turgut Office
يقدر وقت الشحن 1-3 gün
اللون
- +
وصف المنتج

Ürün Bilgisi

 • Siyah Deri İmza Sümeni: Modern ve minimalist tasarım, yüksek kaliteli deri malzeme, yüksek teknoloji sayesinde, kusursuz çözünürlüklü lazer kazıma ve tamamen profesyonel el işçiliği ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Siyah deri imza sümeni, minimalist tasarım anlayışı ile kaliteli suni deriden üretilmektedir.

  Deri imza sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır. Üzerinde yazı yazmak, imza atmak gibi işlevleri gerçekleştirmek için pürüzsüz bir zemin sağlar.

  Deri imza mapasının köşelerinde içerisine yerleştirdiğiniz avrakları sabitlemek için üçgen şeklinde tutucu kulaklar bulunur.

  Deri imza dosyasını nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

 • Siyah Deri İmza Sümeni, masaüstü setimizin bir parçası olabileceği gibi tekil olarak ta satın alınabilir. Deri imza sümeninin iç kısmı kadife ile kaplanmıştır. Üzerinde yazı yazmak, imza atmak gibi işlevleri gerçekleştirmek için pürüzsüz bir zemin sağlar. Deri imza mapasının köşelerinde içerisine yerleştirdiğiniz avrakları sabitlemek için üçgen şeklinde tutucu kulaklar bulunur. Deri imza dosyasını nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Bu ürünümüzü beğendiyseniz, benzer olan; hesap sümeni ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Temizlik ve Kullanım Tavsiyesi

 • İmza Sümeni nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kaliteli deri malzemeden üretilen Siyah Deri İmza Sümeni uzun ömürlüdür. Silmek için güçlü ve aşındırıcı kimyasallar tercih etmekten kaçının.
 • Modern ve minimalist tasarım anlayışı ile yeni nesil, güncel trendleri takip eden üretim ilkemize bağlı kalarak; birinci sınıf malzeme ile yeni nesil masa isimliği, sümen takımı, ofis aksesuarları, masaüstü setler ve daha bir çok ofis eşyası üretiyoruz. Tüm Turgut Office ürünleri günümüzde kullanılan yüksek teknoloji endüstrisi ve profesyonel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek Siyah Deri İmza Sümeni sahibi olmak için sipariş adımlarını tamamlayabilir ve üretim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Siyah Deri İmza Sümeni ile masalarınızı koruyun: Ofisinizde çalışma masanızın üzerinde mobilyalarınıza uyumlu Siyah Deri İmza Sümeni ile ziyaretçilerinize kartvizitlerinizi sunun.

İncelemekte olduğunuz ürün ile birlikte satın alabileceğiniz; lacivert kapaklı sümen ürünümüzü incelediniz mi ?

العودة وتبادل المعلومات

كيف أعود؟

للإرجاع والاستبدال ، يمكنك الاتصال بنا على info@turgutoffice.com وطلب الاستبدال والاسترداد. يجب أن يكون المنتج الذي ستعيده غير تالف وغير مستخدم وغير تالف نتيجة لسوء الاستخدام. إذا وصلت إلينا المنتجات في حالة مستعملة وبالية ، فقد نضطر إلى إرسالها إليك مرة أخرى. في هذه الحالة ، لن يتم استرداد أي مبالغ. يجب عليك إرجاع المنتج / المنتجات التي تريد إرجاعها مع جميع الملحقات والعلبة الأصلية والفاتورة. تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص عملائنا.